O NÁS

Jan Šejnoha

Obchodní oddělení
Partneři
Likvidace škod

johana_tomanova_mini

Johana Tomanová

Obchodní oddělení
Správa smluv

anna_sejnohova_mini

Anna Šejnohová

Finanční oddělení

jana_hajkova_mini

Klára Hájková

Správa smluv
Partneři
Facebook

jan_sejnoha_mini

Vladislav Pogrebnyak

Grafická podpora

jan_sejnoha_mini

Jaroslav Janda

Reklamní specialista

andreas_weiner_mini

Andreas Weiner

Partner BAVARIA
Rekreační plavidla

boris_maricevic_mini

Boris Maričevič

Partner Berlín
Komerční plavidla

daniela_tothova_mini

Daniela Tóthová

Správa smluv Slovensko

jan_sejnoha_mini

Beatrice Goodfroy

Partner Karibik

Vítejte na stránkách společnosti SMARTEO, a.s. prvního a jediného specializovaného makléře na pojištění plavidel v České republice a na Slovensku. Spolupracujeme s většinou tuzemských prodejců, servisů, marin a půjčoven.

V České republice pojistíme jakékoliv plavidlo, které smí na vodu; motorový člun, plachetnice, katamarán, vodní skútr, parník, motorové jachty či pramičku. Nově od roku 2016 můžeme upisovat i komerčně využívaná plavidla a mezi naše klienty patří půjčovny či charter v ČR, záchranná služba, hasiči či přívozy na tuzemských vodních plochách.

Pojistné smlouvy jsou z drtivé většiny upisovány na německém pojistném trhu vzhledem k velikosti pojišťovacích společností, jejich stoleté praxe v tomto oboru, rozsáhlým pojistným krytím a samozřejmě velmi zajímavým pojistným, který v ČR nemá konkurenci. Vyzkoušejte naše pojištění.

Výhoda pojištění u společnosti SMARTEO, a.s. je zázemí české společnosti s historií od roku 2007 a referencemi od největších tuzemských společností zabývající se lodním průmyslem. Veškerá komunikace probíhá v českém jazyce, pojistné smlouvy a pojistné podmínky jsou v českém jazyce a to nejdůležitější, pojistné události řešíme za naše klienty zde v ČR v českém jazyce napřímo se servisem.
Pro Vás to znamená největší možné pohodlí a komfort a hlavně se na nás můžete vždy a ve všem spolehnout.